Start arrow Wyniki Zawodów  

Start
Kontakt z nami
Władze Koła
Aktualności
Zostań nowy wędkarzem
Składki i Opłaty
Historia
Media o nas
Młodzież Koła
Galeria
Wody Koła
Terminarz Zawodów
Wyniki Zawodów
Zarybienia
Polecane Strony
Liga Dzieci i Młodzieży
Czyny,Prace na rzecz Koła
Nasze Sukcesy
Straż Rybacka SSR
REKLAMA

Wyniki Zawodów
WYNIKI 2014 r.
środa, 27 listopad 2013

WYNIKI 12-TO GODZINNYCH ZAWODÓW FEDEROWYCH

KROBIELOWICE 23.05.2015r 

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

WAGA

STANOWISKO

1

RYBCZYŃSKI  ROBERT

SZACHNIEWICZ  ANDRZEJ

76,575

15

2

MARSZAŁEK  JANUSZ

KLEŃK  DARIUSZ

34,100

10

3

ZIEMIŃSKI  ARTUR

ZIEMIŃSKI  ŁUKASZ

25,420

9

4

SKUBERA BOGDAN

KAJDANEK  DARIUSZ

25,050

7

5

KOCIK  SYLWESTER

KOCIK  TOMASZ

21,600

4

6

PAWLIK  MIROSŁAW

WŁODARCZYK  RYSZARD

20,545

16

7

TUL  JACEK

TUL  JAKUB

18,640

8

8

GALIK  GRZEGORZ

TOMCZAK  MARCIN

16,490

3

9

FELLER  HENRYK

DZIURDA  MARIAN

15,425

12

10

PAWLATA  KRZYSZTOF

PAWLATA  DAMIAN

15,415

17

11

MORAWSKI  GABRIEL

WYCHOWANIEC  BARTOSZ

14,555

13

12

STOKŁOSA  MICHAŁ

STOKŁOSA  PIOTR

9,990

18

13

ANTOSIK  IRENEUSZ

JASIŃSKI  ADAM

7,610

11

14

KLINT  JAKUB

ADAMSKI  TOMASZ    

6,920

1

15

STASIAK  ZDZISŁAW

STASIAK  WOJCIECH

5,235

5

16

ŻYGADŁO  PIOTR

ŻYGADŁO  RAFAŁ

3,955

2

17

DUSZKIEWICZ  MAREK

CHOMIUK BARTŁOMIEJ

3,080

19

18

HAMULCZYK  ROBERT

KUCZEK  BOGDAN

0,000

14

18

BOREK  FILIP

ŻAK  WOJCIECH

0,000

6

 

 

SUMA ZŁOWIONYCH RYB

320,605 KG

 

NAJWIĘKSZA  RYBA  ZAWODÓW

 

KOCIK  TOMASZ

 

AMUR

4,750

4

  

 

 WYNIKI ZAWODÓW O "PUCHAR RADY MIEJSKIEJ"

 

 

 WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR JESIENI 2014

MSC

NAZWISKO I IMIĘ

WAGA

STANOWISKO

1

KULIKOWSKI JANUSZ

3,115

1

2

RYBCZYŃSKI ROBERT

2,635

23

3

ANTOSIK IRENEUSZ

2,445

3

4

WIŚNIEWSKI ZDZISŁAW

1,825

38

5

STOKŁOSA PIOTR

1,315

26

6

TUL PIOTR

1,075

2

7

TEODOROWSKI WOJCIECH

1,055

21

8

STRUGAŁA JAN

0,690

19

9

BIELECKI HENRYK

0,655

20

10

WŁODARCZYK RYSZARD

0,590

39

11

TUL JACEK

0,450

37

12

PAWLIK MIROSŁAW

0,285

40

13

TUL JAKUB

0,200

11

14

ZIEMIŃSKI ŁUKASZ

0,190

22

15

ŻYGADŁO RAFAŁ

0,140

15

16

DZIURDA MARIAN

0,135

9

17

KŁOSOWSKI RYSZARD

0,085

32

18

KOCIK JANUSZ

0,080

18

18

ZIEMIŃSKI ARTUR

0,080

27

20

ŻYGADŁO PIOTR

0,075

20

21

KOCIK SYLWESTER

0,065

30

22

DUSZKIEWICZ MAREK

0,030

14

23

BEDNARCZUK MICHAŁ

0,000

28

23

CHOMIUK BARTŁOMIEJ

0,000

29

23

FELLER HENRYK

0,000

36

23

HAMULCZYK ROBERT

0,000

7

23

KAJDANEK DARIUSZ

0,000

12

23

KLEŃK DARIUSZ

0,000

18

23

KONIECZNY KRZYSZTOF 

0,000

10

23

KUCZEK BOGDAN

0,000

33

23

KULIKOWSKI KRZYSZTOF

0,000

24

23

LEWANDOWSKI RYSZARD

0,000

16

23

PAWLATA KRZYSZTOF

0,000

8

23

SKUBERA BOGDAN

0,000

23

23

STASIAK WOJCIECH

0,000

4

23

STASIAK ZDZISŁAW

0,000

15

23

SYNÓWKA PAULINA

0,000

31

23

SZACHNIEWICZ ANDRZEJ

0,000

17

23

ŻYGADŁO ALFRED

0,000

25

  

 

ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA

 

MSC

IMIĘ I NAZWISKO

WAGA

STANOWISKO

1

ŻYGADŁO PIOTR

3,380

19

2

MARSZAŁEK JANUSZ

2,495

21

3

STOKŁOSA PIOTR

1,925

9

4

BIELECKI HENRYK

1,825

30

5

STRUGAŁA JAN

1,715

44

6

KONIECZNY KRZYSZTOF 

1,635

27

7

ZIEMIŃSKI ŁUKASZ

1,625

28

8

LEWANDOWSKI RYSZARD

1,560

18

9

KŁOSOWSKI RYSZARD

1,535

39

10

LEWANDOWSKI DAWID

1,515

42

11

KLINT JAKUB

1,385

43

12

HAMULCZYK ROBERT

1,320

38

13

TUL PIOTR

1,295

32

14

KULIKOWSKI KRZYSZTOF

1,210

7

15

RYBCZYŃSKI ROBERT

1,160

3

16

CHOLEWA WIESŁAW

1,155

25

17

TUL JACEK

1,130

33

18

TEODOROWSKI WOJCIECH

1,125

11

19

TUL JAKUB

1,085

5

20

KOCIK JANUSZ

1,065

41

21

FELLER HENRYK

1,040

24

22

SKUBERA BOGDAN

1,035

22

23

KAJDANEK DARIUSZ

0,985

20

24

WŁODARCZYK RYSZARD

0,970

6

25

KOCIK SYLWESTER

0,955

4

25

STASIAK ZDZISŁAW

0,955

26

27

CHWASTYK PIOTR

0,940

2

28

ZIEMIŃSKI ARTUR

0,890

13

29

PAWLIK MIROSŁAW

0,850

15

30

ŻYGADŁO RAFAŁ

0,840

23

31

DZIURDA MARIAN

0,765

17

32

KLEŃK DARIUSZ

0,680

36

33

PODRAZIK ROBERT

0,675

31

34

ANTOSIK IRENEUSZ

0,000

16

34

BEDNARCZUK MICHAŁ

0,000

45

34

BOLEK ANTONI

0,000

34

34

BUBULA MACIEJ

0,000

10

34

CHWASTYK LUDWIK

0,000

8

34

GALIK GRZAGORZ

0,000

35

34

KULIKOWSKI JANUSZ

0,000

1

34

MORAWSKI GABRIEL

0,000

29

34

PAWLATA KRZYSZTOF

0,000

37

34

SZTURC ARKADIUSZ

0,000

14

34

ŻYGADŁO ALFRED

0,000

12

 

 

ZAWODY 24 H - WYNIKI

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

WAGA

STANOWISKO

1

STOKŁOSA PIOTR,

ANTOSIK IRENEUSZ

4,47

4

2

CHWASTYK  PIOTR

CHWASTYK LUDWIK

3,39

6

3

KOCIK SYLWESTER

KOCIK TOMASZ

3,16

5

4

HAMULCZYK ROBERT

KUCZEK BOGDAN

2,81

12

5

GALIK GRZEGORZ

TOMCZAK MARCIN

1,98

1

6

CHOLEWA WIESŁAW

ALEKSANDROWICZ ZDZISŁAW

1,79

11

7

WŁODARCZYK RYSZARD

PAWLIK MIROSŁAW

1,40

9

8

DZIURDA MARIAN

FELLER HENRYK

1,39

10

9

TARNOWICZ PAWEŁ

KULIKOWSKI JANUSZ

0,70

7

10

ŻYGADŁO PIOTR

ŻYGADŁO RAFAŁ

0,67

8

11

MARSZAŁEK JANUSZ

DUDA SEBASTIAN

0,29

2

12

ZIEMIŃSKI ARTUR

ZIEMIŃSKI ŁUKASZ

0,00

3

 

WYNIKI ZAWODÓW 48 GODZINNYCH

MSC

IMIĘ I NAZWISKO

WAGA

STANOWISKO

1

 

GRZEGORZ GALIK

MARCIN TOMCZAK

32,985

2

2

 

HENRYK BIELECKI

KLINT JAKUB

30,300

12

3

 

IRENEUSZ ANTOSIK

PIOTR STOKŁOSA

26,435

1

4

 

SYLWESTER KOCIK

CHOLEWA WIESŁAW

21,205

4

5

 

MARIAN DZIURDA

HENRYK FELLER

7,530

7

6

 

MIROSŁAW PAWLIK

JAN PODRAZIK

5,500

10

7

 

GABRIEL MORAWSKI

MICHAŁ BIGDA

4,345

11

8

 

ANDRZEJ SZWABOWSKI

MICHAŁ BEDNARCZUK

3,400

3

9

 

BOGDAN SKUBERA

DARIUSZ KAJADANEK

1,105

6

10

 

WOJCIECH GANCARZ

ŁUKASZ MURMYŁO

0,00

5

11

 

WOJCIECH KOŹMIŃSKI

SŁAWOMIR RUTKOWSKI

0,00

8

12

 

MAREK DUSZKIEWICZ

BARTEK CHOMIUK

0,00

9

 

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR WETERANA 

MSC

NAZWISKO I IMIĘ

WAGA

STANOWISKO

1

BOGDAN KUCZEK

4,650

18

2

ŻYGADŁO ALFRED

2,090

19

3

SZACHNIEWICZ LEON

1,820

15

4

LEWANDOWSKI RYSZARD

1,630

10

5

UNTON RYSZARD

1,230

9

6

KOCIK JANUSZ

0,940

3

7

CHOLEWA WIESŁAW

0,730

7

8

DZIURDA MARIAN

0,460

2

9

KUCZEK RYSZARD

0,310

1

10

KULIKOWSKI KONSTANTY

0,120

22

11

BEDNARCZUK MICHAŁ

0,080

4

12

STASIAK ZDZISŁAW

0,010

12

14

BOLEK ANTONI

0,000

20

15

FELLER HENRYK

0,000

16

16

HAJDUK JÓZEF

0,000

21

17

LISAK ANDRZEJ

0,000

8

17

SZWABOWSKI ANDRZEJ

0,000

5

19

WARCHOŁ KAZIMIERZ

0,000

17

20

WOŹNIAK HENRYK

0,000

6

21

WYCHOWANIEC EDWARD

0,000

11

 

 

 

 

 

 WYNIKI ZAWODÓW O SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWO KOŁA

 

SENIORZY

 

  1 . ANTOSIK IRENEUSZ                                                 2   PKT

  2. WŁODARCZYK RYSZARD                                          4,5 PKT

  3. TUL JACEK                                                               6,5 PKT

  4. BIELECKI HENRYK                                                    8    PKT

  5. STOKŁOSA PIOTR                                                    9    PKT

  6. RYBCZYŃSKI ROBERT                                              14   PKT

  7. KOCIK JANUSZ                                                         16   PKT

  8. ŻYGADŁO ALFRED                                                    18   PKT     

  9. PAWLIK MIROSŁAW                                                 20   PKT

10. DZIURDA MARIAN                                                      22   PKT

11. FELLER HENRYK                                                       23   PKT

12. MARSZAŁEK JANUSZ                                                24   PKT

13. KUCZEK BOGDAN                                                     24   PKT

14. GALIK GRZEGORZ                                                    24   PKT

 

JUNIORZY

 

1 TUL JAKUB                                                                   3  PKT

 

 

 

                              

 

             WYNIKI ZAWODÓW FEEDEROWYCH  10.05 KROBIELOWICE

  1 .MARSZAŁEK JANUSZ & KLEŃK DARIUSZ                               46,150 KG

  2. ZIEMIŃSKI ARUR & ZIEMIŃSKI ŁUKASZ                                  35,380 KG

  3. ANTOSIK IRENEUSZ & PEKALA DARIUSZ                               34,475 KG

  4. PAWLIK MIROSŁAW & WŁODARCZYK JULIAN                       28,605 KG

  5. STOKŁOSA MICHAŁ & STOKŁOSA PIOTR                              27,735 KG

  6. BIELECKI HENRYK & PLINT JAKUB                                         26,755 KG

  7. PAWLATA KRZYSZTOF & PAWLATA DAMIAN                         26,075 KG

  8. GANCARZ WOJCIECH & DUSZKIEWICZ MAREK                      21,560 KG

  9. HAMULCZYK ROBERT & KUCZEK BOGDAN                             21,090 KG

10. BOROWIAK MACIEJ & WYCHOWANIEC BARTOSZ                  19,450 KG

11. SKUBERA BOGDAN & KAJDANEK DARIUSZ                            18,950 KG

12. GALIK GRZEGORZ & ŻYGADŁO PIOTR                                    16,940 KG

13. GALIK SYLWESTER &  STĘPIEŃ ANDRZEJ                             14,325 KG

14. BARTKOWIAK KONRAD & ŻAK WOJCIECH                               9,875 KG

15. FELLER HENRYK & DZIURDA MARIAN                                      8,460 KG

16. ALEKSANDROWICZ ZDICH & CHOLEWA WIESŁAW                 5,630 KG

17. SMAK MATEUSZ & TOMCZAK MARCIN                                    5,325 KG

18. KOCIK SYLWESTER &KOCIK JANUSZ                                                          2,960 KG

        

NAJWIĘKSZA RYBA ZAWODÓW STOKŁOSA MICHAŁ  -  KARP  10,370 KG 

 

WYNIKI ZAWODÓW O

PUCHAR RADY MIEJSKIEJ 

MSC

IMIĘ I NAZWISKO

WAGA

STANOWISKO

1

PIOTR TUL

1,900

33

2

IRENEUSZ  ANTOSIK

1,795

29

3

SYLWESTER  KOCIK

1,320

25

4

MACIEJ  BUBULA

1,200

1

5

MICHAŁ  STOKŁOSA

1,125

4

6

KRZYSZTOF  KONIECZNY

0,725

38

7

JACEK  TUL

0,695

31

8

ANDRZEJ STĘPIEŃ

0,680

8

9

ROBERT  HAMULCZYK

0,635

41

9

MAREK  DUSZKIEWICZ

0,635

18

11

MARCIN  MOSTKOWIAK

0,625

40

12

PIOTR  CHWASTYK

0,615

50

13

DARIUSZ  KLEŃK

0,485

43

14

PIOTR  ŻYGADŁO

0,390

19

15

RYSZARD  WŁODARCZYK

0,315

23

16

GRZEGORZ   GALIK

0,310

26

17

KRZYSZTOF  KULIKOWSKI

0,240

37

17

JANUSZ  MARSZAŁEK

0,240

2

19

BOGDAN  SKUBERA

0,185

47

20

RYSZARD  KŁOSOWSKI

0,130

28

21

ANTONI  BOLEK

0,120

17

22

RAFAŁ  ŻYGADŁO

0,115

5

22

WOJCIECH  TEODOROWSKI

0,115

48

24

ROBERT  RYBCZYŃSKI

0,100

24

25

ANDRZEJ  SZACHNIEWICZ

0,095

20

26

MARIAN  DZIURDA

0,090

7

27

JANUSZ  KOCIK

0,075

46

28

MIROSŁAW  PAWLIK

0,060

6

29

HENRYK  FELLER

0,055

35

30

ZDZISŁAW ALEKSANDROWICZ

0,035

51

31

JANUSZ  KULIKOWSKI

0,030

12

32

RYSZARD  LEWANDOWSKI

0,010

21

33

WIESŁAW  CHOLEWA

0,005

30

34

KONRAD  BARTKOWIAK

0,000

36

34

LUDWIK  CHWASTYK

0,000

9

34

SYLWESTER  GALIK

0,000

10

34

DARIUSZ  KAJDANEK

0,000

32

34

TOMASZ  KAMIŃSKI

0,000

3

34

ANDRZEJ  LISAK

0,000

22

34

ANDRZEJ  SZWABOWSKI

0,000

20

34

KAZIMIERZ  WARCHOŁ

0,000

24

34

STANISŁAW   WOJNICZ

0,000

27

34

BARTOSZ  WYCHOWANIEC

0,000

45

34

WOJCIECH  ŻAK

0,000

39

34

ALFRED  ŻYGADŁO

0,000

5

34

MACIEJ  BOROWIAK

0,000

15

 

 

 

LISTA STARTOWA ZAWODÓW O

PUCHAR RADY MIEJSKIEJ

1

ALEKSANDROWICZ  ZDZISŁAW

2

ANTOSIK  IRENEUSZ

3

ANTOSZ MARIUSZ

4

ANTOSZ WOJCIECH

5

BARTKOWIAK KONRAD

6

BOLEK ANTONI

7

BUBULA MACIEJ

8

CHOLEWA WIESŁAW 

9

CHWASTYK LUDWIK

10

CHWASTYK PIOTR

11

DUSZKIEWICZ MAREK

12

DZIURDA  MARIAN

13

FELLER  HENRYK 

14

GALIK  GRZEGORZ

15

GALIK SYLWESTER

16

HAMULCZYK  ROBERT

17

KAJDANEK DARIUSZ

18

KAMIŃSKI TOMASZ

19

KLEŃK  DARIUSZ

20

KŁOSOWSKI RYSZARD

21

KOCIK  JANUSZ  

22

KOCIK SYLWESTER 

23

KONIECZNY KRZYSZTOF

24

KUCZEK  BOGDAN 

25

KULIKOWSKI JANUSZ

26

KULIKOWSKI KONSTANTY

27

KULIKOWSKI KRZYSZTOF

28

LISAK ANDRZEJ

29

MARSZAŁEK  JANUSZ

30

MOSTKOWIAK JANUSZ

31

MOSTKOWIAK MARCIN

32

PAWLIK MIROSŁAW

33

PODRAZIK JANUSZ

34

PODRAZIK ROBERT

35

RYBCZYŃSKI ROBERT

36

SKUBERA   BOGDAN 

37

STASIAK ZDZISŁAW

38

STĘPIEŃ ANDRZEJ

39

STOKŁOSA   MICHAŁ

40

SZACHNIEWICZ ANDRZEJ

41

SZWABOWSKI ANDRZEJ

42

TEODOROWSKI WOJCIECH

43

TUL   PIOTR

44

TUL  JACEK 

45

WARCHOŁ KAZIMIERZ

46

WŁODARCZYK RYSZARD

47

WOJNICZ STANISŁAW

48

WYCHOWANIEC BARTOSZ

49

ŻAK WOJCIECH

50

ŻYGADŁO  ALFRED

51

ŻYGADŁO  PIOTR

52

ŻYGADŁO RAFAŁ

  

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2013 r.

Wyniki finałowe:

1. Henryk Bielecki – 7,035 kg, 14 punktów

2. Krzysztof Witaszek – 4,935 kg, 17 punktów

3. Mirek Pawlik – 4,000 kg , 20 punktów

4. Piotr Tul – 3,030 kg, 21 punktów

5. Anna Szczotka – 1,985 kg, 22 punkty

6. Paweł skawiński – 1,260 kg, 25 punktów

7. Piotr Żygadło – 1,635 kg, 27 punktów

8. Seweryn Szczotka – 0,515 kg, 28 punktów

9. Grzegorz Galik – 0,440 kg, 29 punktów

10. Robert Hamulczyk – 0,160 kg, 31 punktów

11. Marcin Tomczak – 0 kg, 34 punktów

11. Bogdan Kuczek – 0 kg, 34 punktów

14. Strugała Grzegorz – 0 kg, 35 punktów

14. Piotr Podgórski – 0 kg, 35 punktów

Łącznie złapano 488 szt. okonia o wadze 24,995 kg.

 

 

III Tura Zawodów Spinningowych 2013 r.
poniedziałek, 25 listopad 2013

III tura Zawodów Spinningowych

Zbiornik Mietkowski 24 listopada 2013 r.

1. Bielecki Henryk – 112 szt., 5,005 kg ryb

2. Pawlik Mirosław – 66 szt., 3,160 kg ryb

3. Witaszek Krzysztof – 72 szt., 3,095 kg ryb

4. Tul Piotr – 37 szt., 1,900 kg ryb

5. Szczotka Ania – 34 szt., 1,325 kg ryb

6. Żygadło Piotr –  26 szt., 1,315 kg ryb

7. Skawiński Paweł – 17 szt., 0,755 kg ryb

8. Szczotka Seweryn – 4 szt., 0,165 kg ryb

9. Hamulczyk Robert – 2 szt., 0,130 kg ryb

Łącznie złowiona 370 szt. okonia o łącznej wadze 16,850 kg ryb.

 

 

Puchar Jesieni 2013r.
wtorek, 12 listopad 2013

Puchar Jesieni

Żwirownia Kąty Wrocławskie

1 – Teodorowski Wojciech  0,960kg ryb

2 – Wiśniewski Zdzisław  0,595kg ryb

3 – Ziemiński Artur  0,525kg ryb

4 – Bielecki Henryk  0,485kg ryb

5 – Kocik Sylwester  0,428kg ryb

6 – Włodarczyk Ryszard  0,350kg ryb

7 – Szachniewicz Andrzej  0,315kg ryb

8 – Hamulczyk Robert  0,285kg ryb

9 – Cholewa Wiesław  0,270kg ryb

9 – Kuriata Mariusz  0,270kg ryb

11 – Żygadło Piotr  0,240kg ryb

12 – Kajdanek Dariusz 0,200kg ryb

13 – Chwastyk Piotr  0,155kg ryb

14 – Lewandowski Ryszard  0,125kg ryb

15 – Feller Henryk  0,120kg ryb

16 – Kulikowski Krzysztof  0,115kg ryb

17 – Tomczak Marcin  0,080kg ryb

18 – Kuczek Bogdan 0,075kg ryb

19 – Furtak Mariusz  0,050kg ryb

20 – Galik Grzegorz  0,045kg ryb

21 – Marszałek Janusz  0,040kg ryb

22 – Strugała Jan  0,035kg ryb

22 – Tul Piotr  0,035kg ryb

24 – Kocik Janusz  0,025kg ryb

25 – Pawlik Mirosław  0,020kg ryb

Pozostali wędkarze opuścili stanowiska z zerowymi wynikami.

Największą rybę zawodów okoń-0,270 kg złapał Kuriata Mariusz. 
II tura Spinningu 2013r.
niedziela, 27 październik 2013

II Tura Zawodów Spinningowych

Zbiornik Mietkowski 27 października 2013 r.

1. Bielecki Henryk – 45 szt., 2,030 kg ryb

2. Witaszek Krzysztof – 34 szt., 1,840 kg ryb

3. Tul Piotr – 21 szt., 1,130 kg ryb

4. Pawlik Mirosław – 17 szt., 0,840 kg ryb

5. Szczotka Anna – 13 szt., 0,660 kg ryb

6. Skawiński Paweł – 12 szt., 0,505 kg ryb

7. Galik Grzegorz – 9 szt., 0,440 kg ryb

8. Szczotka Seweryn – 9 szt., 0,350 kg ryb

9. Żygadło Piotr – 8 szt., 0,320 kg ryb

10. Hamulczyk Robert – 1 szt., 0,030 kg ryb

12. Kuczek Bogdan – 0 kg ryb

12. Tomczak Marcin – 0 kg ryb

Łącznie złapano 118 szt. okoni o wadze 8,145 kg.

Największą rybę zawodów, okonia o wadze 0,105 kg złowił kol. Krzysztof Witaszek.

 

 

Puchar Firm i Instytucji 2013r.
poniedziałek, 23 wrzesień 2013

Wyniki PUCHARU FIRM I INSTYTUCJI

Zbiornik Mietkowski 21-22 września 2013r. 

A oto klasyfikacja końcowa:

1 – GEORG UTZ - 16,770 kg ryb

2 – INSTALACJE SANITARNE SYLWESTER KOCIK - 9,525 kg ryb

3 – KATE SERVICE - 7,765 kg ryb

4 – Pawlata & Ziemiński -7,150 kg ryb

5 – USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANTOSIK  KATARZYNA - 6,580 kg ryb

6 – AUTOKLUCZE MARSZAŁEK - 4,010 kg ryb

7 – USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MIROSŁAW PAWLIK & ELEKTROKOMPLEKS - 1,480 kg ryb

8 – DT DOLNY ŚLĄSK - 1,135 kg ryb

9 – URZĄD MIASTA I GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE - 0,975 kg ryb

10 – DOMEX-BUD - 0,720 kg ryb

11 – DAUNPOL & PAWEŁ - 0,490 kg ryb

12 – BANK SPÓŁDZIELCZY KĄTY WROCŁAWSKIE - 0,290 kg ryb

Razem złapano 56,890 kg ryb.

Największą rybę zawodów złapał Krzysztof Pawlata - leszcz 2,320kg, za którą otrzymał pamiątkową statuetkę.

24-godzinne 2013r.
wtorek, 17 wrzesień 2013

Wyniki 24-godzinnych Zawodów Wędkarskich

W dniach 3/4 sierpnia w Krobielowicach odbyły się „24-godzinne Zawody Wędkarskie”. Oto wyniki:

1. Ziemiński Artur, Ziemiński Łukasz – 49,200 kg

2. Włodarczyk Ryszard, Pawlik Mirosław – 41,235 kg

3. Tul Jacek, Tul Jakub – 36,175 kg

4. Marszałek Janusz, Kleń Dariusz – 18,225 kg

5. Cholewa Wiesław, Kocik Sylwester – 14,260 kg

6. Stokłosa Michał, Ziemiński Dariusz – 10,110 kg

7. Hamulczyk Robert, Kuczek Bogdan – 8,210 kg

8. Tomczak Marcin, Krzysztof Witaszek – 4,305 kg

9. Dziurda Marian, Feller Henryk – 0 kg

Łącznie złapano 181,720 kg ryb

Największe ryby zawodów

Karpie:

Chlewa Wiesław – 10,320 kg

Ziemiński Łukasz – 10.150 kg

Ziemiński Artur – 9,245 kg

Tul Jacek – 7,000 kg

Tul Jacek – 6,690 kg

Tul Jacek – 5,290 kg

Witaszek Krzysztof – 4,305 kg

Tul Jacek – 4,085 kg

Amury:

Włodarczyk Ryszard – 3,065kg

Stokłosa Michał – 2,900 kg

Marszałek Janusz – 2,530 kg

Ziemiński Łukasz – 2,520 kg

 

 

Puchar burmistrza 2013r.
wtorek, 17 wrzesień 2013

Puchar Burmistrza

W dniu 15 września 2013 r. na Zbiorniku Mietkowskim odbyły się zawody o: Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie.

Wyniki Zawodów:

1.Tul Jacek – 1,535 kg ryb

2. Antosik Ireneusz – 1,055 kg ryb

3. Witaszek Krzysztof – 0,805 kg ryb

4. Włodarczyk Ryszard – 0,640 kg ryb

5. Marszałek Janusz – 0,970 - 0,400 = 0,570 kg ryb

6. Kuczek Bogdan – 0,465 kg ryb

7. Ziemiński Artur – 0,425 kg ryb

8. Cholewa Wiesław – 0,400 kg ryb

9. Kłosowski Ryszard – 0,385 kg ryb

10. Lewandowski Ryszard – 0,355 kg ryb

11. Tul Piotr – 0,345 kg ryb

12. Stokłosa Piotr – 0,330 kg ryb

12. Szachniewicz Andrzej – 0,330 kg ryb

14. Bielecki Henryk – 0,240 kg ryb

15. Teodorowski Wojciech – 0,195 kg ryb

16. Kulikowski Krzysztof – 0,185 kg ryb

17. Kajdanek Dariusz – 0,135 kg ryb

17. Kocik Janusz – 0,135 kg ryb

19.Feller Henryk – 0,125 kg ryb

20. Furtak Mariusz – 0,115 kg ryb

20. Hamulczyk Robert – 0,115 kg ryb

22. Konieczny Krzysztof – 0,095 kg ryb

23. Pawlik Mirosław – 0,090 kg ryb

24. Kulikowski Janusz – 0,085 kg ryb

25. Galik Grzegorz – 0,075 kg ryb

26. Dziurda Marian – 0,070 kg ryb

27. Chwastyk Piotr – 0,060 kg ryb

28. Kocik Sylwester – 0,055 kg ryb

29. Skubera Bogdan – 0,050 kg ryb

30. Lewandowski Dawid – 0,035 kg ryb

31. Bigda Michał – 0,020 kg ryb

37. Aleksandrowicz Zdzisław – 0 kg ryb

37. Chwastyk Ludwik – 0 kg ryb

37. Kolber Jan – 0 kg ryb

37. Morawski Gabriel – 0 kg ryb

37. Nowak Jacek – 0 kg ryb

37. Żygadło Piotr – 0 kg ryb

Największą rybę zawodów złowił Teodorowski Wojtek. jaź 0,150 kg.

Łącznie złapano 9,520 kg ryb.

 

14-godzinne Krobielowice 6 lipca 2013r.
niedziela, 07 lipiec 2013

Wyniki zawodów 14-godzinnych

Krobielowice 6 lipiec 2013 r. 

1. Ryszard Włodarczyk, Mirek Pawlik – 40,36 kg

2. Henryk Bielecki, Marek Kuriata – 23,88 kg

3. Janusz Marszałek, Dariusz Kleń – 20.13 kg

4. Robert Hamulczyk. Bogdan Kuczek – 14,31 kg

5. Artur i Łukasz Ziemińscy – 12.48 kg

6. Wiesław Cholewa, Sylwester Kocik – 11,61 kg

7. Zdzisław Aleksandrowicz, Mariusz Kuriata – 6.41 kg

8. Wojtek Żak, Filip Borek – 4,81 kg

9. Marcin Tomczak, Krzysztof Witaszek – 3,89 kg

10. Gabriel Morawski, Bartek Wychowaniec – 2,95 kg

11. Marian Dziurda, Henryk Feller – 2,04 kg

13. Janusz Kocik. Jan Strugała – 0 kg

13. Grzegorz Strugała, Bogdan Skubera – 0 kg

 

Łącznie złapano 142,87 kg ryb

 

Największe ryby zawodów złapali:

Bogdan Kuczek – Karp 5.900 kg, 70 cm

Janusz Marszałek – Karp 5.790 kg, 67 cm

Ryszard Włodarczyk – Karp 5.715 kg,70 cm

Mirek Pawlik – 5,500 kg

Janusz Marszałek – Karp 4.465 kg, 64 cm

Bartek Wychowaniec – Amur 2,95 kg

 

 


I tura Zawodów Spinningowych 2013 r.
niedziela, 12 maj 2013

I tura Zawodów Spinningowych

Zbiornik Mietkowski 12 maja 2013r.

12. Anna Skawińska – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Paweł Skawiński – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Seweryn Szczotka – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Grzegorz Strugała – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Henryk Bielecki – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Robert Hamulczyk – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Bogdan Kuczek – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Krzysztof Witaszek – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Piotr Żygadło – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Grzegorz Galik – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Piotr Podgórski – I tura  - 0 kg – 12 pkt

12. Marcin Tomczak – I tura  - 0 kg – 12 pkt

Puchar Seniora 2013 r.
poniedziałek, 06 maj 2013

Puchar Seniora

Żwirownia 5 maja 2013 r.

1. Wiesław Cholewa – 3,110kg

2. Julian Włodarczyk – 2,770 kg

3. Janusz Kocik – 2,370 kg

4. Ryszard Lewandowski – 2,200 kg

5. Ryszard Kuczek – 2,035 kg

6. Bogdan Kuczek – 1,870 kg

7. Henryk Feller – 1,510 kg

8. Kazimierz Warczoł – 1,140 kg

9. Marian Dziurda – 1,060 kg

10. Roman Ciereszko – 0,910 kg

11. Zdzisław Stasiak – 0,900 kg

12. Alfred Żygadło – 0,875 kg

13. Andrzej Szwabowski – 0,810 kg

16. Andrzej Lisak – 0 kg

16. Leon Szachniewicz – 0 kg

16. Stanisław Żuk – 0 kg

 

Łącznie złapano 21,560kg ryb

Największą rybę zawodów złowił Wiesław Cholewa – karp 1,230kg

 

 

Mistrzostwo Koła 2013r.
poniedziałek, 29 kwiecień 2013

Mistrzostwo Koła

Żwirownia Kąty Wrocławskie 27-28.04.2013r.

Kategoria Junior

1. Jakub Tul

2. Rutkowski Bartosz

3. Rajch Damian

Juniorzy łącznie złapali 6,155kg ryb

 

Kategoria Senior

1. Tul Jacek

2. Włodarczyk Ryszard

3. Galik Grzegorz

4. Bielecki Henryk

5. Kocik Sylwester

6. Pawlik Mirosław

7. Teodorowski Wojciech

8. Cholewa Wiesław

9. Tul Piotr

10. Rajch Arkadiusz

11. Szczypniak Jarosław

12. Żygadło Piotr

13. Hamulczyk Robert

14. Kuriata Mariusz

15. Lewandowski Ryszard

16. Aleksandrowicz Zdzisław

17. Feller Henryk

18. Wach Paweł

19. Bolek Antoni

20. Kuczek Bogdan

21. Lewandowski Dawid

22. Strugała Piotr

23. Strugała Grzegorz

24. Dziurda Marian

24. Warchoł Kazimierz

26. Ciereszko Roman

27. Kołodziej Radosław

27. Grzebieluch Tomasz

27. Stasiak Zdzisław

30. Żygadło Alfred

31. Podgórski Piotr

31. Furtak Mariusz

36. Bubula Maciej

36. Kocik Janusz

36. Lisak Andrzej

36. Tomczak Marcin

Seniorzy łącznie złowili 76,045 kg ryb

 

Największa ryba zawodów Kleń 43 cm złapany przez Grzegorza Galika.

Turniej Wędkarski 2013r.
poniedziałek, 18 marzec 2013

„Turniej Wędkarski” – 16 marca 2013r.

Wyniki

 

Test wiedzy o PZW

1. Sylwester Kocik

2. Maria Galik

3. Grzegorz Galik

 

Rzut piłeczkami do wiadra zanętowego

1. Wiktoria Witaszek

2. Michał Witaszek

3. Krzysztof Witaszek

 

Rzut do tarczy znad głowy

1. Krzysztof Witaszek

2. Sylwester Kocik

3. Wiktoria Witaszek

 

Rzut do tarczy z dołu

1. Artur Ziemiński

2. Grzegorz Galik

3. Janusz Marszałek

 

 

Klasyfikacja finałowa

 

Seniorzy

1. Sylwester Kocik

2. Krzysztof Witaszek

3. Grzegorz Galik

4. Wiktoria Witaszek

5. Kamil Khyare (Kamej), Janusz Marszałek, Artur Ziemiński, Piotr Żygadło

6. Zdzisław Aleksandrowicz, Michał Stokłosa

 

Dzieci

1. Michał Witaszek

2. Maria Galik, Pola Żygadło

3. Dawid Marszałek, Michał Ziemiński

Puchar Koła w Spinningu 2012r.
niedziela, 11 listopad 2012

Puchar Koła w Spinningu 2012r.

Wyniki:

1. Robert Hamulczyk – 0,940kg ryb

2. Ireneusz Antosik – 0,340 kg ryb

3. Krzysztof Witaszek – 0,280 kg ryb

4. Henryk Bielecki – 0,200 kg ryb

5. Arkadiusz Rajch – 0,190 kg ryb

6. Piotr Podgórski – 0,110 kg ryb

16.Piotr Żygadło – 0 kg ryb

16. Marek Wesołowski – 0 kg ryb

16. Marcin Tomczak – 0 kg ryb

16. Piotr Tul – 0 kg ryb

16. Jakub Tul – 0 kg ryb

16. Piotr Kalisz – 0 kg ryb

16. Jarek Szczypniak – 0 kg ryb

16. Michał Stokłosa – 0 kg ryb

16. Jacek Tul – 0 kg ryb

16. Paweł Skawiński – 0 kg ryb

 

Największa ryba zawodów:

Robert Hamulczyk – szczupak  54cm, o wadze 0,940kg

 

Łącznie złapano 2,06kg ryb

 

 

 

Puchar jesieni 2012r.
niedziela, 14 październik 2012

Puchar Jesieni 2012r.

Seniorzy:

1. Furtak Mariusz – 5,410 kg ryb

2. Antosik Ireneusz – 3,930 kg ryb

3. Włodarczyk Ryszard – 2,960 kg ryb

4. Stokłosa Michał – 2,760 kg ryb

5. Tul Jacek – 1,460 kg ryb

6. Tul Piotr – 0,940 kg ryb

7. Kocik Sylwester – 0,660 kg ryb

8. Witaszek Krzysztof – 0,640 kg ryb

9. Wiśniewski Zdzisław – 0,630 kg ryb

10. Hamulczyk Robert – 0,580 kg ryb

11. Lewandowski Ryszard – 0,420 kg ryb

12. Ziemiński Artur – 0,410 kg ryb

13. Żygadło Piotr – 0,370 kg ryb

14. Bubula Maciej – 0,350 kg ryb

15. Cholewa Wiesław – 0,310 kg ryb

16. Teodorowski Wojciech – 0,210 kg ryb

17. Galik Grzegorz – 0,170 kg ryb

18. Lewandowski Dawid – 0,160 kg ryb

19. Kocik Janusz – 0,07 kg ryb

20. Ciereszko Roman – 0,05 kg ryb

20. Dziurda Marian – 0,05 kg ryb

22. Szczypniak Jarosław – 0,02 kg ryb

32. Aleksandrowicz Zdzisław – 0 kg ryb

32. Aleksandrowicz Łukasz – 0 kg ryb

32. Feller Henryk – 0 kg ryb

32. Konieczny Krzysztof – 0 kg ryb

32. Kuczek Bogdan – 0 kg ryb

32. Lisak Andrzej – 0 kg ryb

32. Marszałek Janusz – 0 kg ryb

32. Rajch Arkadiusz – 0 kg ryb

32. Tomczak Marcin – 0 kg ryb

32. Żygadło Alfred – 0 kg ryb

 

Juniorzy

1. Tul Jakub – 1,200 kg ryb

 

Największa ryba zawodów:

Furtak Mariusz: Karp o wadze 5,410 kg

 

Łącznie złapano:

23,679 kg ryb

 

Puchar Burmistrza 2012r.
niedziela, 02 wrzesień 2012

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

Największe ryby zawodów

Tul Jacek – leszcz 0,92 kg

Witaszek Krzysztof – płoć 0,41 kg

 

 Wyniki zawodów:

1. Antosik Ireneusz – 6,37 kg ryb

2. Stokłosa Michał – 6,05 kg ryb

3. Tul Jacek – 3,78 kg ryb

4. Kocik Sylwester – 3,47 kg ryb

5. Lewandowski Ryszard – 2,82 kg ryb

6. Stokłosa Piotr – 2,27 kg ryb

7. Rajch Arkadiusz – 1,95 kg ryb

8. Tul Jakub – 1,84 kg ryb

9.Tomczak Marcin – 1,83 kg ryb

10. Kocik Janusz – 1,39 kg ryb

11. Cholewa Wiesław – 1,09 kg ryb

12. Witaszek Krzysztof – 0,97 kg ryb

13. Podgórski Piotr – 0,95 kg ryb

14. Tul Piotr – 0,94 kg ryb

15. Ziemiński Artur – 0,71 kg ryb

16. Waloszek Marcin – 0,69 kg ryb

16. Kuczek Bogdan – 0,69 kg ryb

18. Feller Henryk – 0,66 kg ryb

19. Żygadło Piotr – 0,64 kg ryb

20. Hamulczyk Robert – 0,61 kg ryb

21. Ziemiński Dariusz – 0,53 kg ryb

22. Dziurda Marian – 0,46 kg ryb

23. Kolber Jan – 0,44 kg ryb

24. Galik Grzegorz – 0,36 kg ryb

25. Ziemiński Łukasz – 0,33 kg ryb

26. Wiśniewski Zdzisław – 0,28 kg ryb

27. Lewandowski Dawid – 0,11 kg ryb

32. Konieczny Krzysztof – 0 kg ryb

32. Kulikowski Konstanty – 0 kg ryb

32. Aleksandrowicz Zdzisław – 0 kg ryb

32. Furtak Mariusz – 0 kg ryb

32. Żygadło Alfred – 0 kg ryb

Łącznie złapano 42,23kg ryb

 

 

Firmy i Instytucje 2012r.
poniedziałek, 20 sierpień 2012

Zawody wędkarskie „Firm i Instytucji” 

Konkurs rzutu do celu

1) KATE SERVICE - Ziemiński Artur – 5 trafnych rzutów

2) Dt DOLNY ŚLASK – Arasimowicz Zdzisław, REPREZENTACJA KOŁA PZW NR7 – Witaszek Krzysztof – po 4 trafne rzuty

 

Największe ryby zawodów

Karp – Janusz Marszałek 9,60kg

Amur – Raich Arkadiusz 3,08kg

Karaś srebrzysty – Raich Arkadiusz 0,84kg

 

Wędkarstwo

1) KATE SERVICE – Ziemiński Artur, Ziemiński Łukasz – 64,18kg ryb

2) AUTO KLUCZE MARSZAŁEK – Janusz Marszałek, PHU DAREX – Pękala Darek – 32,39kg ryb

3) USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KATARZYNA ANTOSIK – Antosik Ireneusz, Raich Arkadiusz – 22,35kg ryb

4) REPREZENTACJA KOŁA PZW NR7 – Stokłosa Michał, Witaszek Krzysztof – 18,89kg ryb

5) „EKOPIEK” s. c. Piekarnia – Cholewa Wiesław, Kocik Sylwester – 16,77kg ryb

6)DOMEX - BUD DEVELOPMENT S.A. - Galik Grzegorz, Tomczak Marcin - 7,61kg ryb

7) USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE – Pawlik Mirosław – 3,57kg ryb

8) BOLIX – Filipek Patryk, Michór Józef – 3,36kg ryb

9) INSTEL Sp. z o.o. – Podgórski Piotr, Wesołowski Marek – 1,39kg ryb

10) Dt DOLNY ŚLASK – Arasimowicz Zdzisław, Kuriata Mariusz – 0,50kg ryb

 

Łącznie złapano 171,01kg ryb

 

24-godzinne drużynowe zawody wędkarskie 2012r.
poniedziałek, 30 lipiec 2012

 24-godzinne drużynowe zawody wędkarskie - rozstrzygnięte

Wyniki zawodów:

1. „krokodylki” Panas Łukasz, Rubach Tomasz

2. Antosik Ireneusz, Stokłosa Michał

3. Cholewa Wiesław, Sylwester Kocik

4. Kocik Janusz, Ziemiński Darek

5. „szwagry” Hamulczyk Robert, Kuczek Bogdan.

6. Szczypniak Jarek, Witaszek Krzysztof

7. Rajch Arkadiusz, Tul Jacek

8. Marszałek Janusz, Marszałek Czarek

9. Żegadło Piotr, Galik Grzegorz

10. Strugała Grzegorz, Bobrek Krzysztof

11. Dziurda Marian, Feller Henryk

12. Pawlik Mirosław, Włodarczyk Ryszard.

 

Największe ryby zawodów złapali:

Rubach Tomasz – karp 5,93kg, 65cm

Ziemiński Darek – amur 2,67kg

Bobrek Krzysztof – karaś srebrny 0,75kg

 

 Łącznie złowiono 39,27kg ryb.

Puchar Seniora 2012r.
poniedziałek, 23 lipiec 2012

Puchar Seniora

W całej historii Koła po raz pierwszy zostały zorganizowane zawody wędkarskie dla zasłużonych mieszkańców naszej gminy pod nazwą  „Puchar Seniora”. Zawody odbyły się 5 maja na Żwirowni w Kątach Wrocławskich. Do zawodów zgłosiło się 13 osób, a w nich: renciści, emeryci, dziadkowie i pradziadkowie. Oprócz rywalizacji wędkarskiej liczyła się też dobra zabawa (wierzcie lub nie, ale zabawa była przednia). Oprawą muzyczną zajęli się kol. Kaziu Warchoł i „Kostek” Kulikowski Konstanty. Ci dzielni seniorzy wracali do domów bardzo "zmęczeni" lecz bardzo zadowoleni. Już sobie zażyczyli takie zawody w roku następnym. „Puchar Seniora” zdobył Janusz Kocik.

Wyniki dzielnych seniorów:

1. Janusz Kocik

2. Julian Włodarczyk

3. Ryszard Lewandowski

4. Feller Henryk

5. Kuczek Ryszard

6. Kuczek Bogdan

7. Szwabowski Andrzej

8. Marian Dziurda

9. Żegadło Alfred, Kulikowski Konstanty, Kazimierz Warchoł, Kwiatkowski Jan, Roman Ciereszko.

Mistrzostwo Koła 2012r.
niedziela, 22 lipiec 2012

 

48 godzinne drużynowe zawody wędkarskie

W dniach 25/27 maja w Proszkwicach na cyplu odbyły się 48 godzinne drużynowe zawody wędkarskie. Do zawodów przystąpiło trzynaście dzielnych dwu osobowych drużyn. Największą rybę zawodów karpia złapał kol. Piotr Chwastyk, a miejsca kolejno zajęli:

1.     ANTOSIK IRENEUSZ, STOKŁOSA MICHAŁ

2.     PAWLIK MIROSŁAW, WŁODARCZYK RYSZARD

3.     KOCIK SYLWESTER, CHOLEWA WIESŁAW

4.     CHWASYK PIOTR. CHWASTYK LUDWIK

5.     WYCHOWANIEC BARTOSZ, MORAWSKI GABRIEL

6.      „ZIEMNIAKI” ZIEMIŃSKI DARIUSZ, ZIEMIŃSKI ARTUR

7.     HAMULCZUK ROBERT, KUCZEK GOGDAN

8.     RAICH ARKADIUSZ, SKUBERA BOGDAN

9.     BIGDA MICHAŁ, CHŁOŃ DAMIAN

10. KUBAS MARCIN, KŁÓDKOWSKI, MICHAŁ

11. ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ, SZCZYPNIAK JAROSŁAW

12. DZIURDA MARIAN, FELLER HENRYK

13. KOCIK JANUSZ, ALEKSANDROWICZ ZDZISŁAW

 

 

 

 

Mistrzostwa Koła 2012r.

Na cyplu w Proszkowicach w dniach 28/29 kwietnia odbyły się dwuturowe zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Koła na rok 2012. Metodą połowu była jedna wędka spławikowa. Startowało 36 seniorów i 2 juniorów. Aby dać równe szanse połowu startującym, zawody podzielono na dwa sektory. W tych dniach rybki brały lichutko w drugim dniu zawodów przeważały - ukleje. Mistrzem Koła w śród seniorów został kolega Włodarczyk Ryszard, pokonując Jacka Tula i Michała Stokłosę. W juniorach Mistrzem Koła został Wasilewski Andrzej przed Jakubem Tulem. W Galerii znajdują się zdjęcia list wszystkich uczestników mistrzostw.

PUCHAR WIOSNY 2012r.
niedziela, 25 marzec 2012

„PUCHAR WIOSNY” – Żwirownia 25.03.2012r.

Seniorzy

1. Tul Piotr – 1,74 kg ryb

2. Tul Jacek – 1,58 kg ryb

3. Skubera Bogdan – 1,47 kg ryb

4. Bubula Maciej – 1,38 kg ryb

5. Stokłosa Michał – 1,37 kg ryb

6. Kocik Sylwester – 1,23 kg ryb

6. Kuczek Bogdan – 1,23 kg ryb

8. Pawlik Mirosław – 1,20 kg ryb

9. Teodorowski Wojciech – 1,03 kg ryb

10. Hamulczyk Robert – 1,02 kg ryb

11. Lewandowski Dawid – 0,92 kg ryb

12. Konieczny Krzysztof – 0,82 kg ryb

12. Kajdanek Dariusz – 0,82 kg ryb

14. Kulikowski Krzysztof – 0,80 kg ryb

15. Feller Henryk – 0,79 kg ryb

16. Hanuza Henryk – 0,77 kg ryb

17. Wiśniewski Zdzisław – 0,76 kg ryb

18. Ziemiński Dariusz – 0,75 kg ryb

18. Cholewa Wiesław – 0,75 kg ryb

20. Ciereszko Roman – 0,70 kg ryb

21. Lewandowski Ryszard – 0,67 kg ryb

22. Dziurda Marian – 0 kg ryb

22. Kłosowski Ryszard – 0 kg ryb

22. Kocik Janusz – 0 kg ryb

22. Kulikowski Janusz – 0 kg ryb

22. Lisak Andrzej – 0 kg ryb

22. Michalczuk Stanisław – 0 kg ryb

22. Stasiak Zdzisław – 0 kg ryb

22. Strugała Grzegorz – 0 kg ryb

22. Ziemiński Artur – 0 kg ryb

22. Żegadło Alfred – 0 kg ryb

Razem: 21,80 kg ryb 

Największa ryba Skubera Bogdan "Siwy" - Karp 1,47kg 

 

Juniorzy:

1. Tul Jakub – 1,41 kg ryb

2. Jarominiak Dariusz – 0,97 kg ryb

3. Synówka Paulina – 0,92 kg ryb

4. Witaszek Wiktoria – 0,87 kg ryb

5. Wróbel Łukasz – 0,69 kg ryb

6. Szymański Ireneusz – 0 kg ryb

Razem: 4,86 kg ryb

Największa ryba Paulina Synówka - 0,92kg 


GRAND PRIX Okręgu Wrocławskiego za 2011r.
wtorek, 27 grudzień 2011

GRAND PRIX Okręgu Wrocławskiego za 2011r.

Pod tym linkiem znajdują się wyniki GRAND PRIX Okręgu Wrocławskiego za 2011r. w którym startowała reprezentacja naszego Koła.

http://www.pzw.org.pl/wroclaw/wiadomosci/lista/65/klasyfikacje